shrwrtryn-dkhtr-mdrsh_image

شرورترین دختر مدرسه

امتیاز کارشناسان:

مجموعه سه‌جلدی شرورترین دختر مدرسه نوشته انید بلایتون، داستان بلندی درباره شرارت‌ها و دردسرهای یک دختربچه لوس و خودخواه به اسم الیزابت در مدرسه شبانه‌روزی وایتلیف است. 
الیزابت دختر زیبایی است، با چشمان آبیِ خندان و موهای فرفری قهوه‌ای پُررنگ. شش معلم سرخانه تا به‌حال برای آموزش او آمده‌اند و الیزابت همه را فراری داده، بنابراین پدر و مادرش تصمیم می‌گیرند او را به مدرسه شبانه‌روزی بفرستند، اما الیزابت به آن‌ها هشدار می‌دهد که اگر او را به مدرسه بفرستند آن‌قدر شیطنت و کارهای بد می‌کند که مجبور شوند دوباره او را به خانه برگردانند. تمام سه جلد شرورترین دختر مدرسه درباره دردسرهایی است که الیزابت در مدرسه شبانه‌روزی وایتلیف درست می‌کند.

جلد اول: "دختر بد پررو"، لقبی است که همکلاسی‌های الیزابت به او داده‌اند. او واقعا شرورترین دختر مدرسه است. عزمش را جزم کرده که از مدرسه نفرت داشته باشد و آن‌قدر شیطنت کند که ناچار شوند از مدرسه اخراجش کنند و به خانه بفرستندش. برای رسیدن به این هدف از هیچ کاری رویگردان نیست و هیچ‌یک از معلم‌ها و شاگردان از شرارت‌هایش در امان نمی مانند. ولی مدرسه وایتلیف هم مدرسه ای معمولی نیست...

ناشر
نویسندگان
رده سنی
عنوان
شرورترین دختر مدرسه (ج 1)
مترجم
آبتین گلکار
موضوع
داستان مدرسه
مخاطب
دختر
0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
امتیاز شما:
CAPTCHA Image